• Wiedza i doświadczenie!

    16 lat organizacji wszystkich rodzajów wydarzeń
    z pewnością przełoży się na sukces wspólnego projektu.

„Tylko ci, którzy ryzykują pójściem za daleko, 
mogą odkryć, jak daleko można pójść.”

Event Managment

Kompleksowa organizacja wydarzeń każdego rodzaju. Od małych konferencji po wielkie wydarzenia specjalne o skomplikowanej logistyce. Tworzenie scenariuszy, prezentacji i koncepcji eventowych, projektowanie zaplecza technicznego, reżyseria
i współpraca z ekipą techniczną

Usługi Kreatywne

Zamiłowanie do sztuki oraz rodzinne geny artystyczne pozwoliły na rozwój w dziedzinach wokół eventowych. Wizualizacje ustawienia sal, scenografii, motywy przewodnie eventu, rozbudowane prezentacje oraz animacje.

Szkolenia

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy pozwoliło mi stworzyć szereg programów szkoleniowych. W śród nich między innymi tematy związane z pracą pod presją, zarządzaniem zespołem, zarządzenie projektami.

PROXXI - Projekty XXI wieku.

Już wkrótce zostanie udostępniona platforma do zarządzania projektami, a w niej m.in.:  CRM, obieg dokumentów,  księgowość oraz zautomatyzowane rozliczanie projektów. Dzięki niej realne wyniki finansowe będą dostępne od ręki, a porządek w papierach i finansach projektu na stałe zagości w Twoich realizacjach

Doświadczenie i wszechstronność.

16 lat pracy zawodowej związanej z szeroko pojęta branżą spotkań to ogrom wiedzy wykorzystywanej w codziennej pracy, ale i również w życiu codziennym. Wszechstronność organizowanych wydarzeń to nieskończona ilość ścieżek rozwoju i zdobywania nieznanego.

Piotr Zasadzki

chief executive officer 

 

300+

Zrealizowanych projektów

16+

Lat doświadczenia

400+

Koncepcji kreatywnych

7500+

Plików graficznych

Referencje

  • Pan Piotr wykazał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem przy produkcji naszego wydarzenia. Odpowiedział w całości na potrzeby opisane w briefie i dodatkowo wychodził ponad wszelkie nasze oczekiwania.
  • Za każdym razem współpraca przebiegała sprawnie i efektywnie, a wynik końcowy był w pełni zadowalający zarówno dla nas jako organizatora, jak i dla naszych gości.

Dlaczego warto

Szerokie spojrzenie

Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności pozwala spojrzeń na projekt wielopoziomowo.

Terminowość

Zdawanie projektów na czas to jednej z najbardziej istotnych elementów pracy z eventami.

Kompleksowość

Koncepcja kreatywna, grafiki 2d, 3d, scenariusz, reżyseria, logistyka. Wszystko w jednym miejscu.

Informuję, że firma Piotr Zasadzki uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”,udzieloną przez PFR SA.

Informujemy że firma Piotr Zasadzki została beneficjentem programu FWK i otrzymała „Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19”.